Logo 1 Logo 2 Logo 3 Logo 4 Logo 5 Logo 6 Logo 7 Logo 8 Logo 9 Logo 10 Logo 11 Logo 12 Logo 13 Logo 14 Logo 15 Logo 16 Logo 17Svatocecilský koncert

V sobotu 25. listopadu uskutečníme v pořadí už devátý Svatocecilský koncert. Po našem úvodním bloku skladeb k poctě muzikantské patronky zahraje v druhé polovině hudebního odpoledne i náš letošní host - mládežnický dechový orchestr z Králík. Místem konání je hotel Fantazie a začínáme ve 14 hodin. Srdečně všechny zveme.

Česká mše vánoční

Po loňské úspěšné chotěbořské premiéře první úpravy Rybovy mše pro dechový orchestr jsme se tentokrát rozhodli předvést slavný symbol českých Vánoc mimo Chotěboř. Snad se nám podaří touto verzí potěšit i obecenstvo v Třemošnici. Ke spolupráci jsme opět pozvali Chrámový sbor od sv. Jakuba. První slova mše "... Hej, mistře..." zazní v místním kulturním domě v neděli 10. prosince ve 14 hodin.

Hra koled

Před půlnoční mší po Štědrém večeru vybraní hráči orchestru jako každoročně odehrají v kostele sv. Jakuba v Chotěboři nejkrásnější české koledy. Po půlnoci pomohou i provedení mše J. J. Ryby. První tóny vánočních koled zazní ve 23.15 h.