Logo 1 Logo 2 Logo 3 Logo 4 Logo 5 Logo 6 Logo 7 Logo 8 Logo 9 Logo 10 Logo 11 Logo 12 Logo 13 Logo 14 Logo 15 Logo 16 Logo 17Svatocecilský koncert

V sobotu 25. listopadu uskutečníme v pořadí už devátý Svatocecilský koncert. Po našem úvodním bloku skladeb k poctě muzikantské patronky zahraje v druhé polovině hudebního odpoledne i náš letošní host - mládežnický dechový orchestr z Králík. Místem konání je hotel Fantazie a začínáme ve 14 hodin. Srdečně všechny zveme.

Česká mše vánoční

Po loňské úspěšné chotěbořské premiéře první úpravy Rybovy mše pro dechový orchestr jsme se tentokrát rozhodli předvést slavný symbol českých Vánoc mimo Chotěboř. Snad se nám podaří touto verzí potěšit i obecenstvo v Třemošnici. Ke spolupráci jsme opět pozvali Chrámový sbor od sv. Jakuba. První slova mše "... Hej, mistře..." zazní v místním kulturním domě v neděli 10. prosince ve 14 hodin.

Hra koled

Před půlnoční mší po Štědrém večeru vybraní hráči orchestru jako každoročně odehrají v kostele sv. Jakuba v Chotěboři nejkrásnější české koledy. Po půlnoci pomohou i provedení mše J. J. Ryby. První tóny vánočních koled zazní ve 23.15 h.

Děkujeme


Za všemožnou podporu v naší činnosti; za neúnavné držení palců; za to, že vás vídáme na našich koncertech vždy v prvních řadách; za prozíravost a možná i odvahu, že jste nás kdysi přihlásili do chotěbořské ZUŠky (web školy), za to všechno děkujeme především vám - našim rodičům.

Za odbornou práci ve svých třídách; za obětavou spolupráci, bez níž by náš orchestr v této podobě byl nemyslitelný, děkují oba dirigenti svým kolegům: p.uč. Václavu Tejkalovi, p.uč. Jiřímu Krskovi a p. zást.ř. Janu Pavlasovi.

Za štědrost, která nám v tomto školním roce velmi usnadňuje činnost, děkujeme našim milým sponzorům. Jsou to:
- Město Chotěboř
- Jiří Vosecký
- Kavárna Sluníčko
- Mudr.Mgr. Sylvie Špitálníková Ph.D.
- Hotel Vysočina
- Čerpací stanice Adamová
- Vinotéka Čuda
- Zelená lékárna Bílek
- Zdravá lékárna Dr. Vydláková
- Fotoateliér Pixel studio Voňková
- CK Hošková
- Restaurace Panský dům
- Řeznictví Stejskal a synové
- Cukrárna Máj
- Řeznictví Blažíček
- JC Computer Jindra
- Potraviny Mendel

Za zesilování toho, co třeba slyšet je; za zeslabování toho, co třeba slyšet není; za tahání nekonečných káblů; za přípravu mikrofónů, beden a světel, děkujeme našemu zvukaři panu Janu Pavlasovi.

Za půvab a umění, které tak zkrášlují a zpestřují naše vystoupení, děkujeme našim milým mažoretkám z KD Junior v Chotěboři i skupině Slovanka z České Lípy (web mažoretek).

Za obětavou pomoc našemu orchestru děkujeme panu Bc. Pavlu Fialovi.

Děkujeme našim sousedům (zvlástě těm z paneláků) za jejich (někdy i méně dobrovolnou) spoluúčast na našem samostudiu, bez něhož by to opravdu nešlo.

Děkujeme našemu kamarádovi Radku Vlkovi, který je nejen obdivuhodný multiinstrumentalista, ale i pohotový zpravodaj z našich koncertů a zájezdů, jakož děkujeme i za jeho trpělivé a obětavé dojíždění až z Chrudimi.