Logo 1 Logo 2 Logo 3 Logo 4 Logo 5 Logo 6 Logo 7 Logo 8 Logo 9 Logo 10 Logo 11 Logo 12 Logo 13 Logo 14 Logo 15 Logo 16 Logo 17Děkujeme


Za všemožnou podporu v naší činnosti; za neúnavné držení palců; za to, že vás vídáme na našich koncertech vždy v prvních řadách; za prozíravost a možná i odvahu, že jste nás kdysi přihlásili do chotěbořské ZUŠky (web školy), za to všechno děkujeme především vám - našim rodičům.

Za odbornou práci ve svých třídách; za obětavou spolupráci, bez níž by náš orchestr v této podobě byl nemyslitelný, děkují oba dirigenti svým kolegům: p.uč. Václavu Tejkalovi, p.uč. Jiřímu Krskovi a p. zást.ř. Janu Pavlasovi.

Za štědrost, která nám v tomto školním roce velmi usnadňuje činnost, děkujeme našim milým sponzorům. Jsou to:
- Město Chotěboř
- Jiří Vosecký
- Kavárna Sluníčko
- Mudr.Mgr. Sylvie Špitálníková Ph.D.
- Hotel Vysočina
- Čerpací stanice Adamová
- Vinotéka Čuda
- Zelená lékárna Bílek
- Zdravá lékárna Dr. Vydláková
- Fotoateliér Pixel studio Voňková
- CK Hošková
- Restaurace Panský dům
- Řeznictví Stejskal a synové
- Cukrárna Máj
- Řeznictví Blažíček
- JC Computer Jindra
- Potraviny Mendel

Za zesilování toho, co třeba slyšet je; za zeslabování toho, co třeba slyšet není; za tahání nekonečných káblů; za přípravu mikrofónů, beden a světel, děkujeme našemu zvukaři panu Janu Pavlasovi.

Za půvab a umění, které tak zkrášlují a zpestřují naše vystoupení, děkujeme našim milým mažoretkám z KD Junior v Chotěboři i skupině Slovanka z České Lípy (web mažoretek).

Za obětavou pomoc našemu orchestru děkujeme panu Bc. Pavlu Fialovi.

Děkujeme našim sousedům (zvlástě těm z paneláků) za jejich (někdy i méně dobrovolnou) spoluúčast na našem samostudiu, bez něhož by to opravdu nešlo.

Děkujeme našemu kamarádovi Radku Vlkovi, který je nejen obdivuhodný multiinstrumentalista, ale i pohotový zpravodaj z našich koncertů a zájezdů, jakož děkujeme i za jeho trpělivé a obětavé dojíždění až z Chrudimi.