Logo 1 Logo 2 Logo 3 Logo 4 Logo 5 Logo 6 Logo 7 Logo 8 Logo 9 Logo 10 Logo 11 Logo 12 Logo 13 Logo 14 Logo 15 Logo 16 Logo 17



Máme rádi dechovku

V neděli 1. října v Panském domě odehrajeme v pořadí třetí koncert pod názvem "Máme rádi dechovku". Půjde o repertoár složený výlučně ze skladeb tradiční dechové hudby. Tento typ vystoupení je v Chotěboři už velmi oblíbený a zpěvem nás opět doprovodí populární pěvecké duo Zdena Pavlasová a Slávek Kubát. Začínáme ve 14 hodin. Srdečně všechny zveme.

Obsazení


Žesťové melodie

Trubky
Málek Josef
GM ****
1. trubka
Voldán Jiří
GM ****
1. trubka
Bílek Dan
G2 ***
1. trubka
Peroutka Vilém
G ***
1. trubka, el. varhany
Zikl Dominik
g2 **
1. trubka
Málek Pavel
GM ****
1. obligátní trubka
Nepovím Ondřej
GM ****
1. obligátní trubka
Bárta Rostislav
G2 ***
1. 2. obligátní trubka
Štěrba Pavel
GM ****
2. trubka
Fikar Vlastimil
g2 **
2. trubka
Špitálník Daniel
vk *
2. trubka
Průša Dominik
pa
2. trubka
Břízová Anna
a2
2. trubka

Tenory
Fikar Ondřej
VG ***
tenor
Paclíková Magda
VG ***
tenor
Bělovský Michal
vk *
tenor, baryton
Musil Petr
Sg **
tenor
Poborská Jitka
GM ****
tenor, baryton
Pavlas František
g2 **
baryton, tenor
Štorek Roman
vk *
baryton, tenor


Dřevené melodie

Flétny
Málková Kateřina
GM ****
1. příčná flétna, zobcová flétna
Mandátová Jana
GM ****
1. příčná flétna, pikola
Sysrová Vendula
k *
1. 2. příčná flétna
Pátková Markéta
G2 ***
2. příčná flétna
Pavlas Václav
g **
2. příčná flétna
Sokolová Martina
a2
2. příčná flétna
Hana Clare Sturt
a2
2. příčná flétna
Melounová Helena
GM ****
hoboj, zobcová flétna, tenorsaxofon

Klarinety, saxofony
Feltlová Lucie
GM ****
1. klarinet, tenorsaxofon
Kopecký Lukáš
G ***
1. klarinet
Sysrová Martina
g **
1. klarinet
Vyčichl Leoš
g **
1. klarinet
Pátek Miloslav
GM ****
2. klarinet
Pavlasová Klára
g **
2. klarinet
Vyčichl Ondřej
a2
2. klarinet
Málková Simona
a2
2. klarinet
Klabeneš Martin
Sg **
3. klarinet, tenorsaxofon
Sabol Josef
g **
3. klarinet
Káňová Karolína
k *
3. klarinet
Pavlas Josef
a2
3. klarinet
Stollinová Adéla
GM ****
altsaxofon
Matula Kryštof
g **
altsaxofon
Konfrštová Anna
a2
altsaxofon
Poborský Vít
GM ****
altsaxofon
Uchytilová Jitka
G ***
tenorsaxofon
Venc Jan
g2 **
tenorsaxofon
Somsiová Aneta
k *
barytonsaxofon, altsaxofon


Žesťové doprovody

Trubky
Janda Vojtěch
g **
trombon
Pošík Jan
pa
1. 2. doprovodná trubka B
Stejskal Vojtěch
a2
trombon
Křivská Eliška
a2
1. 2. doprovodná trubka B
Piskač Alois
a
bastrubka

Lesní rohy
Kampová Jana
GM ****
1. lesní roh F
Adamová Lenka
GM ****
1. 2. lesní roh F
Štorková Anna
g2 **
2. 3. lesní roh F
Křivský Tomáš
Sg **
1. 2. lesní roh
Křivský Aleš
k *
2. 3. lesní roh

Basy
Fiala Pavel
GM ****
tuba
Musílek Miloš
G ***
tuba, baskytara
Vencová Kateřina
g2 **
baskytara
Krbec Jan
k *
tuba


Bicí nástroje

Bílek Pavel
GM ****
bicí souprava, perkuse
Kopecký Jaroslav
g **
bicí souprava, tympány, perkuse
Pavlas Jiří
GM ****
bicí souprava, tympány, perkuse
Pham Zdeněk
k *
perkuse
Sokol Vítek
a2
perkuse


Ostatní nástroje

Vlk Radek
g **
nástroje v houslovém klíči, kravské zvonce
Čechová Radka
g **
elektrická kytara
Turková Hana
k2 *
el. varhany